Blog uczniowski Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu
Blog > Komentarze do wpisu

Mój najwspanialszy dzień w szkole

 

Alicja Flak, kl. IV C

Mój najwspanialszy dzień w szkole

     Moim najwspanialszym dniem w szkole był Dzień Patronki. W tym dniu nie było lekcji. Od samego rana nie mogłam się doczekać  przyjazdu do szkoły. Gdy Mama przywiozła mnie do szkoły, nie było jeszcze konkursu, więc z klasą poszłam na salę gimnastyczną na pierwszą konkurencję grę w dwa ognie. Lubię brać udział w tej grze.

Potem poszliśmy się przebrać, ale okazało się, że musimy iść na konkurs o naszej Patronce. Zadania były trudne. Jedno z nich polegało na rozwiązaniu krzyżówki. Kratki były gotowe, słowa też, ale trzeba było wpisać je do odpowiednich kratek. Po skończonym konkursie poszłam do klasy.

Potem z klasą udałam się na następne dwie konkurencje. Pierwsza to „Łamigłówki Matematyczne”, a drugie to „Magia Wynalazków”. „Łamigłówki Matematyczne” były trudne my zdobyliśmy jeden punkt. Nasza Pani od matematyki (Pani Motała), powiedziała ,że Moja klasa zdobyła jeden honorowy punkt. „Magia Wynalazków” była też trudna, ale to my musieliśmy przynieść projekt lub gotowy wynalazek. Niestety nasza klasa miała tylko rysunek, a nie gotowy wynalazek.

Po tym wszystkim poszliśmy na salę gimnastyczną, na rozdanie nagród. Wreszcie przyszedł moment, kiedy Pani prowadząca konkurs ogłaszała wyniki w konkursie o Marii Skłodowskiej-Curie. I jak się dowiedziałam, że zajęłam trzecie miejsce bardzo się cieszyłam z zajęcia tak wysokiej lokaty. Gdy poszłam na miejsce, dziewczyny od razu pytały mnie co dostałam. Potem poszliśmy do klasy, a za bardzo dobry wynik dostałam piórnik od naszej Pani Wychowawczyni.

        Bardzo podobał mi się ten dzień, ponieważ byłam najmłodszą uczennicą, która dostała nagrodę.

      

poniedziałek, 07 stycznia 2013, amljsp12

Polecane wpisy

  • Warsztaty teatralne szóstoklasistów

    Szymon Witkowski, kl. VIA Warsztaty teatralne, w których mogłem uczestniczyć, zrobiły na mnie duże wrażenie. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia w parach.

  • Dzień Papieski

    Szymon Witkowski S zkoła Podstawowa nr 12 Kl VI A Kim jest dla mnie Jan Paweł II? Papież Polak, Jan Paweł II jest dla mnie niedoścignionym wzorem człowieka. W

  • Festiwal Nauki naszymi oczami

    Sprawozdanie z Festiwalu Nauki w Szkole Podstawowej nr 12 we Wrocławiu W dniu 26 września w Szkole Podstawowej nr 12 we Wrocławiu rozpoczął się XVI Dolnośląski